Szanowni Państwo!

Wbrew powszechnej opinii,  nie ma czegoś takiego jak uniwersalna dieta, która jest dobra dla wszystkich. Jesteśmy różni nie tylko pod względem urody i emocji, różne są także nasze ciała, potrzeby organizmu w czasie odchudzania.

Skuteczna dieta, bezpieczne odchudzanie oraz wpływ odżywiania na organizm człowieka są moją pasją.  Zdobywając kwalifikacje na SGGW w Warszawie hobby przekształciłam w zawód, a teorię w praktykę.

Podczas konsultacji wyjaśnię Państwu w prosty i bardzo zrozumiały sposób, jakich zmian w żywieniu powinniście dokonać, aby zachować pełnię zdrowia i wymarzoną sylwetkę na całe życie. Problemem w odchudzaniu nie jest brak propozycji diet, ale właśnie ich nadmiar. Wszelkie media- czasopisma, internet, portale społecznościowe, poruszające tą tematykę, powielają popularne metody na odchudzanie, przytaczając cudowne opinie o ich skuteczności. Niestety zwykle to mity. To nie jest prawdziwa dietetyka!

Stosując moje autorskie diety, można schudnąć 0,5-1,5 kg na tydzień lub  może nawet trochę więcej- co jest bardzo zdrowe dla naszej psychiki i organizmu!

Dodatkowymi bonusami odchudzania pod okiem profesjonalnego dietetyka są:

  • spadek poziomu cholesterolu,
  • stabilizacja ciśnienia krwi,
  • wyrównanie poziom cukru,
  • zmniejszenie otłuszczenia narządów,
  • zmniejszenie obrzęków i bólów stawów,

 

Twoja skóra stanie się bardziej sprężysta i jędrna. Pozbędziesz się zgagi i zaparć, a Twoje samopoczucie ulegnie pozytywnej przemianie, staniesz się bardziej pewny siebie 🙂

Serdecznie zapraszam po dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę
mgr inż. Małgorzata Skowrońska, Darłowo

 

Odchudzanie prowadzone przez  dobrego dietetyka, to  odpowiednio dobrane składniki:

dobry DIETETYK + bezpieczna DIETA = skuteczne ODCHUDZANIE

GABINET KOSMETOLOGII LECZNICZEJ
MARIOLA SUCHODOLSKA- BACH
ul. Wenedów 63, Darłowo

tel. 94 314 48 80,
kom. +48 606 647 096

DIETETYK | DORADCA ŻYWIENIOWY
MAŁGORZATA SKOWROŃSKA
ul. Wenedów 63, Darłowo

kom. +48 501 366 842